Kun je niet aanwezig zijn bij je wedstrijd? Neem dan contact op met 

Willeke, wedstrijdsecretariaat jeugd
Telefoonnummer: 06 48154798 of via mail
Marieke, wedstrijdsecretariaat senioren
Telefoonnummer: 06 11087147
 of via mail

 

Korfbal Competitie Overzicht | opstellingen2122veld

Opstellingen voor week 21 voor de vereniging Rapid in Haarlem

 

A1Klasse:A2H Wedstrijdnummer: WK2872
ma 23/05
20:00
Madjoe A1 -  Rapid A1
DamesFenne, Isabel, Shania, Floor
HerenFelix, Sjoerd, Tim, Jochem, Sam
CoachDaniël, Walter
ReservesIris
Verzamelen18:30
ScheidsrechterJ.M. Siblesz
LocatieWaardlaan in Rijnsburg
Veldtypeveld 1 (60*30)
Opmerking afgemeld: Nina, Bjorn, Thijn

 

1Klasse:2H Wedstrijdnummer: WK7893
za 28/05
16:00
Tjoba 1 -  Rapid 1
DamesEmma, Fanny, Femke, Manon
HerenAron, Martijn, Roy, Torben
CoachRichard
Verzamelen13:00
ScheidsrechterA. vd Hooven
LocatieSportpark in ’s-Heerhendrikskinderen
Veldtypeveld 1 (40*20)
Opmerking Reserveshirts !

 

2Klasse:R2N Wedstrijdnummer: WK4922
za 28/05
14:30
Tjoba 2 -  Rapid 2
DamesDaisy, Hyon, Mariët, Nadine, Sanne
HerenBram, Bram, Jeffrey, Marnix, Robin
CoachJohn
Verzamelen11:30
ScheidsrechterM. van Langevelde
LocatieSportpark in ’s-Heerhendrikskinderen
Veldtypeveld 1 (40*20)
Opmerking Reserveshirts !

 

3Klasse:R3T Wedstrijdnummer: WK4950
za 28/05
16:00
Velocitas 3 -  Rapid 3
DamesCarola, Claudia, Jeanne, Marjet, Tiana, Winke
HerenBas, Daniël, Jasper, Kevin, Tom
CoachRonald
Verzamelen14:15
ScheidsrechterP.M. van der Meer
LocatieDe Bloemerd in Leiderdorp
Veldtypeveld 1 (40*20)
Opmerking Reserveshirts !

 

4Klasse:S-049 Wedstrijdnummer: BK51467
za 28/05
15:00
Rapid 4 -  Sporting West 5
DamesDieuwke, Lieke, Maaike, Marieke
HerenArvid, Daniël, Jochem, Ruben, Yanno
CoachGiny
Verzamelen14:15
LocatieKorfbalcentrum Kleverlaan in Haarlem
Veldtypeveld 1 (60*30)

 

A1Klasse:A2H Wedstrijdnummer: WK2193
za 28/05
11:30
Haarlem A1 -  Rapid A1
DamesFenne, Isabel, Nina, Shania
HerenBjorn, Sjoerd
CoachDaniël, Walter
Verzamelen10:45
LocatieHoenstraat in Haarlem
Veldtypeveld 1 (40*20)
OpmerkingDeze wedstrijd gaat niet door! Hij wordt verplaatst naar dinsdag 14 juni om 19.15uur! afgemeld: Felix, Thijn, Tim

 

B1Klasse:B-049 Wedstrijdnummer: BK48190
za 28/05
13:30
Rapid B1 -  Blauw-Wit B1
DamesFloor, Iris, Linde, Donna, Femke
HerenJan, Marijn, Max, Sjoerd
CoachMarnix, Torben
ReservesTeun
Verzamelen13:00
ScheidsrechterYanno Walter
LocatieKorfbalcentrum Kleverlaan in Haarlem
Veldtypeveld 2 (40*20)
Opmerking afgemeld: Sophie, Nathan, Sam, Sam

 

C1Klasse:C-053 Wedstrijdnummer: BK52090
za 28/05
12:15
Rapid C1 -  Sporting West C1
DamesDonna, Eline, Femke, Joy, Marije, Sara
HerenDaniël, Gino, Laurens, Matthijs, Teun
CoachEric, Jelle, Thijn
Verzamelen11:45
LocatieKorfbalcentrum Kleverlaan in Haarlem
Veldtypeveld 2 (40*20)
Opmerking afgemeld: Raphaël

 

D1Klasse:D4-11 Wedstrijdnummer: BK44791
za 28/05
11:00
Rapid D1 -  WWSV D1
DamesAnne, Ilse, Marley
HerenDaan, Sven
CoachArvid, Ruben
Verzamelen10:30
LocatieKorfbalcentrum Kleverlaan in Haarlem
Veldtypeveld 1 (60*30)
Opmerking afgemeld: Valentijn, Valentijn

 

E1Klasse:E-091 Wedstrijdnummer: BK43582
za 28/05
11:00
Rapid E1 -  Rohda E1
DamesJenthe, Nikki, Tirza
HerenDaan, Jace, Jeffrey
CoachCarola, Bjorn
Verzamelen10:30
ScheidsrechterDieuwke Timmer
LocatieKorfbalcentrum Kleverlaan in Haarlem
Veldtypeveld 1 (60*30)

 

9,052734

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com