ZAALTRAININGSSCHEMA 2020 – 2021

Actuele Corona maatregelen, KLIK HIER

 

AANGEPAST SCHEMA !

locaties Kennemer Sportcenter en gymzalen van het Sterrencollege!

SRO (gemeente Haarlem) regels voor gymzaal en sporthal:

SPELERS EN TRAINERS OPGELET!

Wij vragen je dringend om de volgende maatregelen in acht te nemen in verband met het Coronavirus. Zo houden wij het voor iedereen veilig en kunnen wij met jullie medewerking onze deuren open houden. 

  1. Kleed je thuis om en douche thuis – kleedkamers zijn gesloten;
  2. Betreed de sporthal /gymzaal  5 minuten na aanvangstijd van je training, zo  is er 10 minuten voor de wissel en loopt niemand elkaar in de weg en zorg dat je 5 minuten voor het einde van de trainingstijd de sportzaal/gymzaal verlaat
  3. Let op: de spullen moeten dan ook opgeruimd zijn
  4. Gebruik een gemarkeerde deur naar de sportzaal met INGANG alleen als ingang naar de sportzaal
  5. Gebruik een gemarkeerde deur in de sportzaal met UITGANG alleen als uitgang 
  6. Volg in de sporthallen de richtlijnen van de horeca op als je daar naar binnen gaat
  7. Desinfecteer de materialen die je gebruikt heb met een desinfectie middel (zelf meenemen), want de huurder na jou wil ook veilig sporten
  8. SRO volgt het dringende advies om een mondkapje te dragen in alle publieke ruimtes in onze accommodaties
  9. Binnen en buiten bestaat een groep uit maximaal 4 personen
  10. In binnenruimtes geldt een maximum aantal personen van 30, waarbij de Kennemer als 3 zalen geldt.

De 1e zaaltrainingen starten op dinsdag 3 november!

Let op: 12 november is de Kennemer NIET BESCHIKBAAR!

Rapid 1 dinsdag 21:00 – 22:00 uur Kennemer Midden Richard
donderdag 21:00 – 22:00 uur Kennemer Oost Richard
Rapid 2 dinsdag 21:00 – 22:00 uur Kennemer Midden John B
donderdag 21:00 – 22:00 uur Kennemer Oost John B
Rapid 3 donderdag 20:00 – 21:00 uur Kennemer Oost Ronald – TRAINEN VOORLOPIG NIET!
Rapid 4 dinsdag 20:00 – 21:00 uur Kennemer Midden Ronald
Rapid 5 dinsdag 20:00 – 21:00 uur Kennemer Midden BLIJVEN BUITEN TRAINEN!
Rapid A1 dinsdag 19:00 – 20:00 uur Kennemer Midden Walter en Daniel G
donderdag 19:00 – 20:00 uur Kennemer Oost Walter en Daniel G
Rapid B1 dinsdag 19:00 – 20:00 uur Kennemer Midden Rens
donderdag 20:00 – 21:00 uur Kennemer Oost Rens
Rapid B2 dinsdag 19:30 – 20:30 uur Sterrencollege John G, Marnix en Torben
donderdag 20:00 – 21:00 uur Kennemer Oost John G, Marnix en Torben
Rapid C1 dinsdag 19:30 – 20:30 uur Sterrencollege Raoul en selectie
donderdag 18:00 – 19:00 uur Kennemer Oost Raoul en selectie
Rapid D1 dinsdag 18:00 – 19:00 uur Kennemer Midden Jelle (10/11 op Oost!)
donderdag 18:30 – 19:30 uur Sterrencollege Jelle
Rapid D2 dinsdag 18:00 – 19:00 uur Kennemer Midden Eric en Thijn (10/11 op Oost!)
donderdag 18:30 – 19:30 uur Sterrencollege Eric en Thijn
Rapid E1 donderdag 18:00 – 19:00 uur Kennemer Oost Bjorn en Jara
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com