Voor de weekopstellingen KLIK HIER

Wil je dit programma als PDF. klik op: Veldprogramma najaar 2021

 

VELDPROGRAMMA NAJAAR 2021

Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
7514 2H 11-9-2021 Rapid 1 – Weidevogels 1 15:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
4208 R2N 11-9-2021 Rapid 2 – Weidevogels 2 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
4193 R3T 11-9-2021 Rapid 3 – KCD 2 12:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
9225 S-054 11-9-2021 Rapid 4 – Sporting West/Bonarius.com 6 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 2K40
9842 S-059 11-9-2021 Rapid 5 – Helios 3 17:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
2731 A2H 11-9-2021 Rapid A1 – KVA A1 11:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
6905 B-050 11-9-2021 Rapid B1 – Sporting West/Bonarius.com B1 09:45 Korfbalcentrum Kleverlaan 1bK40
5194 C-054 11-9-2021 Rapid C1 – Swift (A) C1 11:15 Korfbalcentrum Kleverlaan 2K40
4842 C4-02 11-9-2021 Triaz C1 – Rapid C2 13:00 Van Heenvlietlaan 1aK60
3191 D4-10 11-9-2021 Rapid D1 – SDO (H) D1 10:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
1714 E-083 11-9-2021 KVA E1 – Rapid E1 11:00 Amstelveen 3bK40
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
9227 2H 18-9-2021 Twist 1 – Rapid 1 15:30 Sportcomplex Claudius Civilislaan 1K40
4586 R2N 18-9-2021 Twist 2 – Rapid 2 14:00 Sportcomplex Claudius Civilislaan 1K40
4617 R3T 18-9-2021 VZOD 2 – Rapid 3 14:00 Sportpark Calslagen 1K40
8958 S-054 18-9-2021 Vlug & Vaardig/KCN 2 – Rapid 4 14:00 Sportpark Melkweg 1aK60
9656 S-059 18-9-2021 Kleine Sluis 2 – Rapid 5 13:30 Sportpark Kleine Sluis West 1G (G)
2826 A2H 18-9-2021 Fluks A1 – Rapid A1 13:45 NOORDWIJK ZH 1aK40
6752 B-050 18-9-2021 Helios B1 – Rapid B1 12:30 Korfbalveld Helios Sportpark Noord-E 1G (G)
4994 C-054 18-9-2021 DKV Victoria C1 – Rapid C1 11:30 Sportpark De Diemen 2K40
4831 C4-02 18-9-2021 Rapid C2 – Argus C1 11:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
2129 E-083 18-9-2021 Rapid E1 – Sporting Badhoevedorp E1 10:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
7695 2H 25-9-2021 Rapid 1 – GKV (H) 1 15:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
4552 R2N 25-9-2021 Rapid 2 – GKV (H) 2 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
4537 R3T 25-9-2021 Rapid 3 – KZ Dana拉n 3 12:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
10205 S-054 25-9-2021 Rapid 4 – HBC 3 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 2K40
10222 S-059 25-9-2021 Zaandam Zuid 2 – Rapid 5 13:00 Sportpark Poelenburg 1bK40
2003 A2H 25-9-2021 Rapid A1 – Madjoe A1 11:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
6994 B-050 25-9-2021 Haarlem B3 – Rapid B1 09:00 HAARLEM 1bK40
5929 C-054 25-9-2021 Rapid C1 – Sporting West/Bonarius.com C1 09:45 Korfbalcentrum Kleverlaan 1bK40
4837 C4-02 25-9-2021 ADOS C1 – Rapid C2 10:00 Sportcomplex ADOS 3K24
1807 E-083 25-9-2021 Rapid E1 – AW/DTV E1 10:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
8100 2H 2-10-2021 Dunas 1 – Rapid 1 15:30 Stokroosveld 1aK40
5310 R2N 2-10-2021 Dunas 2 – Rapid 2 14:00 Stokroosveld 1aK40
5302 R3T 2-10-2021 Madjoe 2 – Rapid 3 14:00 Waardlaan 1aK60
9700 S-054 2-10-2021 Sporting West/Bonarius.com 6 – Rapid 4 11:30 Westerpark-Kl��plein 1K40
9509 S-059 2-10-2021 Helios 3 – Rapid 5 12:45 Korfbalveld Helios Sportpark Noord-E 2G (G)
6670 B-050 2-10-2021 Sporting West/Bonarius.com B1 – Rapid B1 10:15 Westerpark-Kl��plein 1K40
5548 C-054 2-10-2021 Swift (A) C1 – Rapid C1 12:30 Sportpark Parkschouwburg 1aK40
4838 C4-02 2-10-2021 Rapid C2 – Triaz C1 12:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
3213 D4-10 2-10-2021 Rapid D1 – Oosterkwartier D1 11:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
2290 E-083 2-10-2021 Rapid E1 – KVA E1 10:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
7227 2H 9-10-2021 Rapid 1 – Tjoba 1 15:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
3660 R2N 9-10-2021 Rapid 2 – Tjoba 2 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
3645 R3T 9-10-2021 Rapid 3 – Velocitas 3 12:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
10345 S-054 9-10-2021 Rapid 4 – Vlug & Vaardig/KCN 2 17:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
9982 S-059 9-10-2021 Rapid 5 – Kleine Sluis 2 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 2K40
2687 A2H 9-10-2021 Rapid A1 – Haarlem A1 11:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
6979 B-050 9-10-2021 Rapid B1 – Helios B1 09:45 Korfbalcentrum Kleverlaan 1bK40
6034 C-054 9-10-2021 Rapid C1 – DKV Victoria C1 11:15 Korfbalcentrum Kleverlaan 2K40
4846 C4-02 9-10-2021 Argus C1 – Rapid C2 13:15 Sportpark Papelaan 1K40 (KG)
3220 D4-10 9-10-2021 WWSV D1 – Rapid D1 13:30 De Boogbal 2b2K24
2582 E-083 9-10-2021 Sporting Badhoevedorp E1 – Rapid E1 10:30 Quatrebras 3K24
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
9218 2H 16-10-2021 WION 1 – Rapid 1 14:30 Sportcomplex Max Planckplaats 1aK60
4986 R2N 16-10-2021 WION 2 – Rapid 2 13:00 Sportcomplex Max Planckplaats 1aK60
5034 R3T 16-10-2021 Reehorst ’45 2 – Rapid 3 13:55 Sportcomplex ’t Schuttersveld 1K40
9087 S-054 16-10-2021 HBC 3 – Rapid 4 13:25 Spoorsingel, Beverwijk 1aK60
9002 S-059 16-10-2021 Rapid 5 – Zaandam Zuid 2 14:45 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
2311 A2H 16-10-2021 Rapid A1 – Blauw-Wit (A) A1 13:15 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
6461 B-050 16-10-2021 Rapid B1 – Haarlem B3 12:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1bK40
5019 C-054 16-10-2021 Sporting West/Bonarius.com C1 – Rapid C1 10:15 Westerpark-Kl��plein 1K40
4847 C4-02 16-10-2021 Rapid C2 – ADOS C1 11:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
3241 D4-10 16-10-2021 Rapid D1 – ZKV (Za) D1 10:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 3K24
3177 E-083 16-10-2021 AW/DTV E1 – Rapid E1 11:15 Sportpark De Drieburg 2K24
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
7658 2H 23-10-2021 Rapid 1 – ODO 1 15:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
4483 R2N 23-10-2021 Rapid 2 – ODO 2 14:00 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
4468 R3T 23-10-2021 Rapid 3 – Huizen 2 12:30 Korfbalcentrum Kleverlaan 1aK60
1793 A2H 23-10-2021 Fiks A1 – Rapid A1 12:00 Sportcomplex Voscuyl 1K40
3264 D4-10 23-10-2021 OKV D2 – Rapid D1 13:00 Sportcomplex Twiskepolder 4K24
Wedst Klasse Datum Wedstrijd Start Accommodatie Veld
7076 2H 30-10-2021 Weidevogels 1 – Rapid 1 15:30 Sportcomplex Merenveld 1aK40
3387 R2N 30-10-2021 Weidevogels 2 – Rapid 2 13:55 Sportcomplex Merenveld 1aK40
3390 R3T 30-10-2021 KCD 2 – Rapid 3 14:00 Sportpark Tuilland 1aK60
2610 A2H 30-10-2021 KVA A1 – Rapid A1 11:00 Amstelveen 1aK60

 

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com