Zaalprogramma 2017 – 2018

Hieronder vind je alle Rapid-wedstrijden die in de zaal gespeeld gaan worden. Wil je het programma liever uitprinten? Klik dan even op deze link

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

11-11-17

19:30

KVZ 1

Rapid 1

Hanzehal

ZUTPHEN

11-11-17

13:00

OVVO/De Kroon 4

Rapid 2

OVVO-hal

MAARSSEN

11-11-17

13:25

Rapid 3

Rohda 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

12:10

Rapid 4

Crescendo 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

17:45

Swift (A) 6

Rapid 5

Oostenburg

AMSTERDAM

11-11-17

18:45

Vlug & Vaardig/KCN 4

Rapid 6

De Weeren

AMSTERDAM

11-11-17

16:45

Rapid A1

KZ/Hiltex A2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

14:40

Rapid B1

Madjoe B1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

15:40

Rapid B2

Helios B1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

15:40

Haarlem C2

Rapid C1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

10:15

Blauw-Wit (A) D3

Rapid D1

Blauw-Withal

AMSTERDAM

11-11-17

11:00

Rapid E1

KZ/Hiltex E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

10:05

Rapid E2

Roda E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

11-11-17

10:05

Rapid E3

Zaandam Zuid E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

18-11-17

19:40

Rapid 1

Nova 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

18:10

Rapid 2

MIA 5

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

15:30

VZOD 2

Rapid 3

Proosdijhal

KUDELSTAART

18-11-17

17:00

Madjoe 4

Rapid 4

Middelmors

RIJNSBURG

18-11-17

16:55

Rapid 5

DKV (IJ) 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

15:40

Rapid 6

Kleine Sluis 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

15:15

Atlantis A1

Rapid A1

De Phoenix

MIJDRECHT

18-11-17

15:10

Tempo B2

Rapid B1

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

18-11-17

14:35

Rapid B2

Sporting West B2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

13:30

Rapid C1

Sporting Badhoevedorp C1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

10:00

BEP E1

Rapid E1

MFSA

PURMEREND

18-11-17

12:30

Rapid E2

Aurora E2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

18-11-17

13:30

Apollo E4

Rapid E3

Deimos

HEERHUGOWAARD

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

25-11-17

19:10

Dindoa 1

Rapid 1

Dindoa-hal

ERMELO

25-11-17

14:15

Rapid 3

Roda 3

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

25-11-17

16:45

Rapid 4

Pernix 5

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

25-11-17

15:45

ADOS/Sporting Andijk 3

Rapid 5

Ados-hal

HOORN NH

25-11-17

15:30

Rapid 6

Sporting West 6

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

25-11-17

11:15

Blauw-Wit (A) A2

Rapid A1

Blauw-Withal

AMSTERDAM

25-11-17

14:00

KZ Danaà ̄den B2

Rapid B1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

25-11-17

14:10

Sporting West B2

Rapid B2

Inloophal/Van Hogendorphal

AMSTERDAM

25-11-17

12:00

Atlantis D1

Rapid D1

De Phoenix

MIJDRECHT

25-11-17

13:10

Rapid E1

WWSV E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

25-11-17

12:10

Rapid E2

Rohda E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

25-11-17

13:10

Rapid E3

Sporting Andijk E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

02-12-17

19:40

Rapid 1

Roda 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

02-12-17

18:10

Rapid 2

SDO/BlijWerkt 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

02-12-17

14:30

Crescendo 2

Rapid 3

5 Mei-hal

LEIDEN

02-12-17

16:10

Rohda 5

Rapid 4

Ookmeer

AMSTERDAM

02-12-17

16:35

ZKV (Za) 5

Rapid 5

De Struyck

ZAANDAM

02-12-17

15:50

Rapid A1

ZKC ’31 A2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

02-12-17

17:05

Rapid B1

Velocitas B2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

02-12-17

15:45

BEP B3

Rapid B2

MFSA

PURMEREND

02-12-17

16:45

Swift (A) C1

Rapid C1

Oostenburg

AMSTERDAM

02-12-17

14:45

Rapid D1

Helios D1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

02-12-17

11:30

Roda E1

Rapid E2

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

02-12-17

10:00

KZ/Hiltex E4

Rapid E3

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

09-12-17

19:40

Rapid 1

Sparta (N) 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

09-12-17

18:10

Rapid 2

Fiducia 3

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

09-12-17

16:05

Exakwa 2

Rapid 3

Sportcentrum De Koploper

LELYSTAD

09-12-17

16:30

KZ Danaà ̄den 6

Rapid 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

09-12-17

14:35

KVA 6

Rapid 5

De Meerkamp

AMSTELVEEN

09-12-17

10:35

Argus 2

Rapid 6

Aetsveld

WEESP

09-12-17

16:55

Rapid A1

VZOD A1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

09-12-17

14:10

Groen Geel B3

Rapid B2

Groen-Geelhal

WORMER

09-12-17

14:45

Rapid C1

Vlug & Vaardig (A) C1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

09-12-17

14:35

Haarlem D2

Rapid D1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

09-12-17

15:50

Rapid E1

ZKC ’31 E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

16-12-17

18:55

ASVD 1

Rapid 1

’t Dok

DRONTEN

16-12-17

11:15

HKC (U) 4

Rapid 2

Hoograven

UTRECHT

16-12-17

12:05

Rapid 3

DSO (A) 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

16-12-17

14:25

Rapid 4

DSO (A) 3

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

16-12-17

12:10

Rapid 5

ADOS/Sporting Andijk 3

De Spaarne

HAARLEM

16-12-17

13:15

Rapid 6

EKVA 8

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

16-12-17

10:15

Furore A1

Rapid A1

Het Trias

KROMMENIE

16-12-17

09:15

Furore B1

Rapid B1

Het Trias

KROMMENIE

16-12-17

11:05

Rapid B2

ZKV (Za) B2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

16-12-17

11:30

DKV Victoria C1

Rapid C1

Diemen Sporthal

DIEMEN

16-12-17

10:05

Rapid D1

DKV (IJ) D1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

16-12-17

12:00

Groen Geel E1

Rapid E1

Groen-Geelhal

WORMER

16-12-17

10:00

Sporting West E1

Rapid E2

Inloophal/Van Hogendorphal

AMSTERDAM

16-12-17

13:05

Rapid E3

DSO (A) E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

23-12-17

14:00

Madjoe D2

Rapid D1

Middelmors

RIJNSBURG

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

06-01-18

19:40

Rapid 1

Revival 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

06-01-18

18:10

Rapid 2

Tempo 5

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

06-01-18

17:25

ZKC ’31 2

Rapid 3

De Tref

ZAANDAM

06-01-18

18:30

Velocitas 5

Rapid 4

De Does

LEIDERDORP

06-01-18

15:30

DTS (E) 2

Rapid 5

De Drecht

ENKHUIZEN

06-01-18

14:45

Rapid A1

Sporting West A1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

06-01-18

17:05

Rapid B1

Fiks B1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

06-01-18

16:00

Rapid C1

EKVA C2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

06-01-18

13:40

Rapid E1

Aurora E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

06-01-18

10:00

OKV E2

Rapid E2

Oostzaan

OOSTZAAN

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

13-01-18

19:40

Rapid 1

KVZ 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

18:10

Rapid 2

OVVO/De Kroon 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

16:00

Rohda 4

Rapid 3

Ookmeer

AMSTERDAM

13-01-18

20:00

Crescendo 4

Rapid 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

13-01-18

16:55

Rapid 5

Swift (A) 6

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

15:40

Rapid 6

Vlug & Vaardig/KCN 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

13:00

KZ/Hiltex A2

Rapid A1

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

13-01-18

17:10

Madjoe B1

Rapid B1

Middelmors

RIJNSBURG

13-01-18

12:00

Helios B1

Rapid B2

de Enterij

LIMMEN

13-01-18

14:35

Rapid C1

Haarlem C2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

13:35

Rapid D1

Blauw-Wit (A) D3

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

10:00

KZ/Hiltex E1

Rapid E1

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

13-01-18

15:40

Rapid E2

Sporting West E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

13-01-18

10:00

Zaandam Zuid E1

Rapid E3

Zaanstad Zuid

ZAANDAM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

20-01-18

16:30

Nova 1

Rapid 1

HF Witte Centrum

DE BILT

20-01-18

15:10

MIA 5

Rapid 2

Fit Academie Bokkeduinen

AMERSFOORT

20-01-18

13:10

Rapid 3

VZOD 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

20-01-18

14:20

Rapid 4

Madjoe 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

20-01-18

16:20

DKV (IJ) 2

Rapid 5

Zeewijk

IJMUIDEN

20-01-18

14:15

Sporting West 6

Rapid 6

Inloophal/Van Hogendorphal

AMSTERDAM

20-01-18

15:30

Rapid A1

Atlantis A1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

20-01-18

12:05

Rapid B1

Tempo B2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

20-01-18

13:00

Sporting Badhoevedorp C1

Rapid C1

De Sporthoeve

BADHOEVEDORP

20-01-18

11:00

Rapid E1

BEP E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

20-01-18

11:00

Rapid E2

OKV E2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

20-01-18

10:05

Rapid E3

Apollo E4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

27-01-18

19:40

Rapid 1

Dindoa 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

27-01-18

14:50

Roda 3

Rapid 3

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

27-01-18

19:05

Pernix 5

Rapid 4

De Zijl

LEIDEN

27-01-18

20:05

Velocitas 8

Rapid 6

De Does

LEIDERDORP

27-01-18

18:10

Rapid A1

Blauw-Wit (A) A2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

27-01-18

17:05

Rapid B1

KZ Danaà ̄den B2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

27-01-18

16:00

Rapid B2

Sporting Badhoevedorp B1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

27-01-18

14:55

Rapid D1

Atlantis D1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

27-01-18

16:30

WWSV E1

Rapid E1

MFSA

PURMEREND

27-01-18

12:00

Rohda E1

Rapid E2

Ookmeer

AMSTERDAM

27-01-18

12:00

Sporting Andijk E1

Rapid E3

De Klamp

ANDIJK

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

03-02-18

13:45

Roda 1

Rapid 1

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

03-02-18

10:20

SDO/BlijWerkt 4

Rapid 2

De Schulenburch

KAMERIK

03-02-18

14:25

Rapid 3

Crescendo 2

De Spaarne

HAARLEM

03-02-18

13:15

Rapid 4

Rohda 5

De Spaarne

HAARLEM

03-02-18

12:05

Rapid 5

ZKV (Za) 5

De Spaarne

HAARLEM

03-02-18

15:15

Kleine Sluis 2

Rapid 6

Veerburg

ANNA PAULOWNA

03-02-18

17:25

ZKC ’31 A2

Rapid A1

De Tref

ZAANDAM

03-02-18

14:10

Velocitas B2

Rapid B1

De Does

LEIDERDORP

03-02-18

11:05

Rapid C1

DKV Victoria C1

De Spaarne

HAARLEM

03-02-18

11:00

Helios D1

Rapid D1

de Enterij

LIMMEN

03-02-18

10:05

Rapid E2

Groen Geel E4

De Spaarne

HAARLEM

03-02-18

10:05

Rapid E3

KZ/Hiltex E4

De Spaarne

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

10-02-18

19:45

Sparta (N) 1

Rapid 1

Corlaer

NIJKERK GLD

10-02-18

20:30

Fiducia 3

Rapid 2

Europahal

VLEUTEN

10-02-18

13:10

Rapid 3

Exakwa 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-02-18

15:40

Rapid 4

KZ Danaà ̄den 6

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-02-18

16:50

Rapid 5

KVA 6

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-02-18

14:20

Rapid 6

Velocitas 8

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-02-18

14:00

VZOD A1

Rapid A1

Proosdijhal

KUDELSTAART

10-02-18

12:10

Rapid B2

Groen Geel B3

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-02-18

13:10

Vlug & Vaardig (A) C1

Rapid C1

De Weeren

AMSTERDAM

10-02-18

11:05

Rapid D1

Haarlem D2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-02-18

10:10

ZKC ’31 E1

Rapid E1

De Tref

ZAANDAM

10-02-18

12:00

Groen Geel E4

Rapid E2

Groen-Geelhal

WORMER

10-02-18

14:05

Rapid E3

Stormvogels (U) E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

17-02-18

19:40

Rapid 1

ASVD 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

17-02-18

18:10

Rapid 2

HKC (U) 4

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

17-02-18

14:15

DSO (A) 2

Rapid 3

Oosterhout

ALKMAAR

17-02-18

16:45

DSO (A) 3

Rapid 4

Oosterhout

ALKMAAR

17-02-18

19:20

EKVA 8

Rapid 6

FBK hal

ALMERE

17-02-18

15:40

Rapid A1

Furore A1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

17-02-18

17:00

Rapid B1

Furore B1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

17-02-18

11:10

Sporting Badhoevedorp B1

Rapid B2

De Sporthoeve

BADHOEVEDORP

17-02-18

13:30

Rapid C1

Swift (A) C1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

17-02-18

16:15

DKV (IJ) D1

Rapid D1

Zeewijk

IJMUIDEN

17-02-18

14:35

Rapid E1

Groen Geel E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

17-02-18

10:00

DSO (A) E1

Rapid E3

Oosterhout

ALKMAAR

 

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

10-03-18

14:50

Revival 1

Rapid 1

Veluwehal

BARNEVELD

10-03-18

18:55

Tempo 5

Rapid 2

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

10-03-18

16:40

Rapid 3

ZKC ’31 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

15:25

Rapid 4

Velocitas 5

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

17:50

Rapid 5

DTS (E) 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

14:15

Rapid 6

Argus 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

14:15

Sporting West A1

Rapid A1

Inloophal/Van Hogendorphal

AMSTERDAM

10-03-18

12:30

Fiks B1

Rapid B1

De Cuyl

OEGSTGEEST

10-03-18

13:10

Rapid B2

BEP B3

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

11:20

EKVA C2

Rapid C1

FBK hal

ALMERE

10-03-18

12:10

Rapid D1

Madjoe D2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

14:10

Aurora E1

Rapid E1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

10-03-18

12:10

Aurora E2

Rapid E2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

 

Wedstrijddatum

Aanvangstijd

Thuis team

Uit team

Accommodatie naam

Plaats

17-03-18

15:15

ZKV (Za) B2

Rapid B2

De Struyck

ZAANDAM

17-03-18

10:00

Stormvogels (U) E1

Rapid E3

De Zien

UITGEEST

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com